ПОДІЇ КАФЕДРИ

18 травня 2023 відбувся конкурс науково-практичних робіт серед студентів 4 курсу факультету «Дизайн» ХДАДМ за результатами переддипломної практики.

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу та конференції ЗОЛОТИЙ КАШТАН Марію ЮРКО.

ХХІV Всеукраїнський конкурс «Українська зірка упаковки 2022» та «Українська етикетка 2022» взяли участь 34 зразки упаковок та 3 зразки етикеток від 23 компаній з 11 міст України. На конкурс «Упаковка майбутнього – 2021» було надано 21 зразок упаковки та 12 зразків етикетки, розроблених молодими дизайнерами з семи університетів та академій із чотирьох міст України. Один зразок упаковки ХДАДМ у конкурсі «Упаковка майбутнього – 2022» став переможцем: - ІІІ місце – Лілія Графська (кер. Ольга Ганоцька) за дизайн упаковки косметики «LIFE». Вітаємо Лілію і та її керівника доц. Ольгу Ганоцьку з перемогою!

Вітаємо, Надію Джунань, студентку 1 курсу магістратури «Дизайн візуальних комунікацій» (кафедра графічного дизайну ХДАДМ) з отриманням диплому фіналіста (ТОР 10) Міжнародного конкурсу з дизайну упаковки Pro Carton Young Designers Award 2021.

Студентів Харківської академії дизайну і мистецтв було відібрано до участі у міжнародній виставці соціального плакату в рамках проєкту IF – Social Design for Sustainable Cities. Організаторами виступили Польсько- японська академія інформаційних технологій та Національний інститут культури Європейського Союзу – це європейська мережа національних культурних інститутів та організацій, що налічує 36 членів з усіх держав-членів ЄС. Всі вони об’єднали професіоналів із сектору культурного, креативного та соціального дизайну, інтелектуалів та активістів з усієї Європи та за її межами, щоб стимулювати дослідження та запропонувати простір для висвітлення гострих соціальних питань. Проєкт складався з низки конференції, виставки та майстер-класів, а його головною темою були соціальний дизайн та сталий розвиток.
У виставці взяли участь студенти кафедри графічного дизайну Анна Бут, Марія Гулька, Марія Голдиш та Тетяна Павлова, куратор викладач кафедри графічного дизайну Надія Величко. За результатами виставки вийшов друкований каталог, у якому презентовані виші та куратори, роботи студентів, подані на виставку, та результати семінарів.
Переглянути видання можна за посиланням https://issuu.com/ if-socialdesignforsustainablecities/ docs/if-book-issuu

Українське мистецтво, потужне та величне! З'єднання технологій та класичних технік!
8 грудня у Гамбурзi(Нiмеччина) у виставковому залі Generalkonsulat der Ukraine in Hamburg за сприянням Генерального консула Украiни в Гамбурзi панi Iрини Тибiнки відкривається художня виставка присвячена 100 річниці ХДАДМ представлена роботами викладачiв академii Вячеслав Старченко, Владислав Христенко, Владимир Шаповалов, Iльдар Яхін. Представлені роботиу техніці офорту та його різновидів та авторська кераміка В. Щаповалова. Графічні роботи В. Христенка представлені двома великими циклами робіт: «Твердині України» та «Козацькі хрести». І. Яхін представив серію ілюстрацій до сучасної української поезії, В. Старченко представив графічні роботи – життеві враження різних років Представлено Віртуальну галерею до графіки Владислава Христенко, зроблена на платформі Mozilla Hubs. Цей різнобарвний діджитал простір відтворює мої почуття від сприйняття класичної техніки офорту та акватинти у сучасному світі технологій та metaverse. Дипломний проект бакалавра Марії ІЗБАШ ХДАДМ Multimedia design KSADA, керівник проекту Михаило Опалев.
Запрошую всіх та кожного відвідати віртуальну картинну галерею за лінком. Спробуй та відчуй трендовий подих віртуальної реальності прямо у вікні твого браузеру!
https://hub.link/oTkNtca
Дякую за організацію Igor Serebrennikov!

02.12.2021 р. доцент кафедри реставрації та експертизи творів мистецтва ХДАДМ Вячеслав Шуліка та доцент кафедри графічного дизайну ХДАДМ Владислав Христенко взяли участь у міжнародному виставковому проекті Музея-майстерні І. Кавалеридзе (м. Київ) «Світ їх не впіймав» який присвячений 300-річчу від дня народження Григорія Сковороди.
На виставці експоновані роботи 65 митців із 10 країн світу. Виставковий проект протягом року буде презентований в різних містах України.
Вітаємо учасників виставки!

4 березня 2021 р. було проведено конкурс науково-практичних робіт з дизайну середстудентів 4 курсів факультету «Дизайн»ХДАДМ. Переможці були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, заохочувальними грамотами, а також отримали можливість участі у регіональному конкурсі студентських наукових робіт.
Вітаємо усіх учасників, бажаємо подальших успіхів у науково-практичній діяльності!

Диплом І ступеня – ст. 4 к. ОПП «Графічний дизайн» - Мотренко Вікторія
(кер. проф. Векленко О.А., доц. Більдер Н.Т.)
Диплом ІІ ступеня – ст. 4 к. ОПП «Графічний дизайн» - Козловський Микита
(кер. доц. Литвинюк Л.К. доц. Більдер Н.Т.)
Диплом ІІ ступеня – ст. 4 к. ОПП «Графічний дизайн» - Тичиніна Анна
(кер. доц. Литвинюк Л.К. доц. Більдер Н.Т.)
Диплом ІІ ступеня – ст. 4 к. ОПП «Промисловий дизайн» - Воловик Софія
(кер. ст. викл. Хоменко М.О.)
Диплом ІІІ ступеня – ст. 4 к. ОПП «Мультимедійний дизайн» - Борисенко Марія
(кер. доц. Опалєв М.Л.)
Захист дипломних робіт магістрів кафедри Графічного дизайну, 26 грудня 2020р.
Результати перегляду студентських робіт 2-4 курсів. Дисципліни "Проектування", "Типографіка","Шрифт". 16 грудня 2020 р.