Звіт про збори трудового колективу ХДАДМ

31 серпня 2023 року відбулися Збори трудового колективу Харківської державної академії дизайну і мистецтв у змішаному форматі. Загальна кількість учасників офлайн (50%)/онлайн (50%) становила близько 200 осіб.

Олександр СОБОЛЄВ, Ректор ХДАДМ, привітав усіх із початком навчального року, окреслив ситуацію в Академії станом на сьогодні та перспективи розвитку на найближчий час, зокрема, вже проведений частковий ремонт гуртожитку і головного корпусу Академії, заміну вікон та необхідність подальших ремонтних робіт.

Також Ректор ХДАДМ анонсував ідею створення в Академії благодійного фонду творів (слідкуйте за подальшими публікаціями!). Творчі роботи з фонду будуть реалізовані через наших партнерів та довірених осіб з аукціонів у Польщі та в Україні. Як позитивний приклад такої співпраці, було згадано нещодавню благодійну акцію від «Атлант Декор», в якій взяли участь близько 20 студентів та викладачів ХДАДМ. Роботи, створені під час акції, будуть представлені на аукціоні в Америці.

Олександр СОБОЛЄВ виступив з пропозицією створити незалежний фонд й спрямовувати надходження на нагальні потреби Академії, зокрема на ремонт бомбосховища та створення в цьому просторі Музею сучасного мистецтва.

Для цього потрібна творча та моральна активність всіх причетних до Академії: студентів, випускників, викладачів, співробітників, шанувальників мистецтва та відомих громадських діячів, яким не байдужа доля Академії та українського мистецтва.

Олександр СОБОЛЄВ привітав з успішною вступною кампанією 2023 та подякував усім причетним до цієї важливої місії.

Було наголошено на постійнй волонтерській діяльності спільноти ХДАДМ. Інформація щодо волонтерської діяльності буде розміщена на новому сайті закладу.

Ректор звернув увагу на широке коло міжнародної співпраці, зокрема з Варшавською і Талліннською Академіями мистецтв, та закликав активізувати роботу на таких європейських платформах, як ELIA та Cumulus, перехід на їхні сторінки - у шапці офіційного сайту ХДАДМ. За додатковою інформацією можна звернутися до Юлії КОРНЕЙКО, помічника ректора з питань міжнародно-освітніх проєктів.

Також Ректор відзначив пожвавлення студентської активності у зв’язку з обранням Владислава НІКОРЧУКА на посаду Президента студентського Парламенту ХДАДМ.

Зустріч проходила в дружній атмосфері HudpromLoft.
Спікери зустрічі - Олександр СОБОЛЄВ, Іван БОНДАРЧУК, Геннадій ШТАН - побажали всім присутнім Перемоги та творчого настрою!

Слава Україні!
Віримо в ЗСУ!