Вебінари від Elsevier

Бібліотека повідомляє, що з 28 вересня глобальна інформаційна аналітична компанія Elsevier розпочинає нову зимову/осінню серію вебінарів для Центрально- Східної Європи. На вебінарах ви зможете дізнатися про процес підготовки рукопису, його подання, рецензування та публікації у журналах Elsevier; про те, як будувати ефективну публікаційну стратегію, вибираючи релевантні видання, і як Scopus і SciVal допоможуть легко проаналізувати видання для поширення ваших наукових статей; про два рішення Elsevier – повнотекстову платформу ScienceDirect та базу даних цитувань Scopus: у чому різниця, як вони пов’язані, та у яких випадках використовувати; про рейтинги університетів від THE та QS, які використовують аналітичну систему SciVal та наукометричну базу даних Scopus.

Розклад зимово/осінньої серії вебінарів 2023 від Elsevier:

28 вересня, 11:00

Профіль автора в Scopus: як можна ним керувати

Долучайтеся до вебінару, щоб дізнатися, що таке профіль автора в Scopus і як він створюється, а також як ви самостійно можете різними способами підтримувати повноту і точність своїх профілів.

Реєстрація за посиланням:

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_UvuCszKGQGiVa9KQYTT_HQ

12 жовтня, 14.00

Як опублікуватись в журналі Elsevier: Перші кроки автора-початківця

Процес підготовки рукопису, його подання, рецензування та публікації у журналах Elsevier.

Реєстрація за посиланням:

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_Blvi-jt2Rf2Yd0TknUFYug

19 жовтня, 11:00

Будуйте ефективну публікаційну стратегію: Scopus, SciVal і журнали

Дізнайтеся, як будувати ефективну публікаційну стратегію, вибираючи релевантні видання, і як Scopus і SciVal допоможуть легко проаналізувати видання для поширення ваших наукових результатів.

Реєстрація за посиланням:

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_uspRuMRWRZ-f9KpaH4zwPA

2 листопада, 14.00

Поєднуємо можливості Scopus і ScienceDirect

Знайомство з двома рішеннями Elsevier – повнотекстовою платформою ScienceDirect та базою даних цитувань Scopus: у чому різниця, як вони пов’язані, та у яких випадках використовувати кожну з них.

Реєстрація за посиланням:

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_M3MsqopVT6CJ5XU0PdcJRw

16 листопада, 11:00

SciVal: від даних до захопливих розповідей про дослідження

SciVal дає змогу візуалізувати ефективність ваших досліджень, порівнювати їх з досягненнями колег, розвивати стратегічні партнерства, визначати й аналізувати нові дослідницькі тенденції та створювати унікальні звіти. Долучайтеся до нашого вебінару, щоб дізнатися, як максимально ефективно використовувати SciVal для ефективної комунікації та представлення вашого наукового доробку.

Реєстрація за посиланням:

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_XERmJzSbS6SHRfJ3RUwuJg

7 грудня, 11:00

Рейтинги університетів THE і QS: визначайте й аналізуйте свої сили за допомогою Scopus і SciVal

Elsevier є надійним партнером міжнародних рейтингових організацій THE і QS. Долучайтеся щоб зрозуміти, яку роль Scopus і SciVal відіграють у рейтингах університетів і як аналізувати бібліометричні дані, що використовуються в цих рейтингах.

Реєстрація за посиланням:

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_YklxPdgNQEeoVyFy6w9d0w