Відбулась виставка-акція
«Взаємодія: людина, природа, архітектурний простір»

21 липня Мистецький центр HudpromArt і Бібліотека Харківська державна академія дизайну і мистецтв - ХДАДМ ініціювали виставку-акцію
«Взаємодія: людина, природа, архітектурний простір», яка відбулася у головному залі Бібліотеки ХДАДМ.

Метою проєкту було:
Продемонструвати глядчам сучасний погляд дизайнерів та авторів книг на проблему співіснування людини в архітектурно-природному середовищі.

На заході були продемонстровані нові навчальні видання, якими поповнився фонд Бібліотеки ХДАДМ, та які допоможуть студентам архітектурних спеціальностей розвиватися, а викладачам удосконалювати свої досягнення.

Представлені на акції плакати з колекції Музею "4-й Блок" промовисто закликають до пошуку балансу між людською цивілізацією та живою природою, наголошують на необхідності просування важливих екологічних питань саме через дизайн, який максимально близький людям.

На виставцї Музей "4-й Блок" подарував фонду Бібліотеки монографії професора Векленко О.А. і каталоги з минулих виставок екологічного плакату, що з 1991 року проходять у Харкові і збирають найкращі зразки дизайнерської думки на благо суспільства.

В рамках акції, пізнавальною стала лекція «Антропологія архітектурного простору» від доктора філософських наук Артеменко А.П. Мова йшла про архітектуру, орієнтовану на людину з метою розширення можливостей суспільства у всьому світі.