ВИСТАВКА-КОНКУРС ДИТЯЧИХ РИСУНКІВ
«VIVAT ACADEMIA! НАШІ ДИНАСТІЇ»

Керівництво Харківської державної академії дизайну і мистецтв, кафедра графічного дизайну, первинна профспілкова організація ХДАДМ оголошують про проведення виставки-конкурсу дитячих рисунків «VIVAT ACADEMIA! Наші династії», присвяченої 100-річному ювілею АКАДЕМІЇ.
Відкриття виставки відбудеться у приміщенні Виставкової зали ХДАДМ корпус 3 (час та дату буде оголошено після 15.10.2021 р.).

МІСІЯ ПРОЕКТУ:
Наш захід спрямований на збереження духовних зв'язків між поколіннями. Конкурс покликаний сприяти об'єднанню нащадків тих, хто працює в академії, в спільноту на основі патріотизму і загальної історії ХДАДМ і держави.

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ:
До участі запрошуються діти співробітників академії. Участь може бути як індивідуальною, так і колективною. Вікові категорії учасників: діти дошкільного (без обмежень) і шкільного віку.

ПРЕДМЕТ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ:
До участі в конкурсі приймають роботи, виконані у бідь-якій техніці, об’єднані темою: Харківська державна академія дизайну і мистецтв – арт-простір зростання: естафета поколінь.
Для наймолодших учасників – приклад вільного самовираження дитини, яка спілкується із митцями і дорослішає в арт-просторі ХДАДМ.

ВИМОГИ ДО РОБІТ:
- розміри не обмежуються;
- матеріали і техніка виконання не обмежуються;
- роботи подаються в оформленому вигляді.
На роботі має бути прикріплена етикетка, на якій друкарськими буквами на рідній мові вказується:
- назва роботи;
- повне ім'я і прізвище Автора;
- вік Автора на момент виконання роботи.

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ:
1. Роботи для участі в конкурсі повинні мати підписи з додаванням анкети-заявки для кожного учасника. До участі в конкурсі приймаються образотворчі роботи.
2. Роботи повинні бути оформлені у паспарту для експонування у виставці (паспарту – картон, нейтральні кольори).
3. Для участі надавати до 3 робіт.
4.Роботи, анкети-заявки необхідно подати оргкомітету (кафедра графічного дизайну, ауд.№311 корпус 3, поверх 3) до 11 жовтня 2021 р.
5. Після закриття виставки і нагородження переможців конкурсу роботи повертаються авторам.

За підсумками конкурсу автори кращих робіт будуть нагороджені.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ:

Наталя БІЛЬДЕР
e-mail Bilder_nata@ukr.net
Viber 0970119227
Telegram 0999193745

ЗАЯВКУ-АНКЕТУ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

Організатори творчого проекту бажають усім міцного здоров’я, творчої наснаги, досягнень та перемог, а нашому творчому проекту підтримки не байдужих до аматорського мистецтва людей, зустрічі з новими і вже добре знайомими особистостями, а головне – подальшого процвітання в ім’я нашої держави.