Відкриття виставки Євгена ГРИЦЮКА «ГРИМИТЬ чорний побут»

Шановне товариство ХДАДМ,

Ольга Кусак, студентка ОПП «Продюсування та Арткураторство», Мистецький центр HudpromArt, а також Сергій Жадан
запрошують на знакову подію для міста Харків та нашої Академії!

Відкриття виставки Євгена ГРИЦЮКА «ГРИМИТЬ чорний побут»

Виставка «окопної графіки» − це болісно, але необхідно, це лікує суспільство від байдужості й чванства та заповнює матрицю пам’яті про війну…

20 травня 2023 року о 17.00
Локація «COFFEEDIVERS»
Вул. Євгена Котляра 4/6
Ст. метро «Південний вокзал»
м.Харків

Євген ГРИЦЮК – український художник, випускник Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ, зараз перебуває в лавах ЗСУ.

Роботи були передані з окопів Полісся Ользі КУСАК, яка провела наполегливу кураторську роботу для представлення робіт широкому загалу.

До зустрічі ,.. бо ГРИМИТЬ!
Виставка триватиме до 20 червня 2023 року.

«Грім вигукує до нас з повітряних небес.
Котиться стогоном по земному простору, говорить з людьми, сповіщає про неминуче, якого ми можемо боятися або на яке можемо покладатися зі сподіванням.
Відколи голос неба перетворився на звук руйнації та смерті? Відколи поніс страх та хаос?
Відтепер грім став метафорою для нашого внутрішнього стану. Сильне переживання війни стало поштовхом для переходу від простого існування, дріб'язкового і безсенсового, до буття.
Чорний побут – життя між ґрунту. Атмосфера, що панує в умовах обмеженості та вічному очікуванні загрози. Кожен з нас переживає свій чорний побут. Те, що волів би не переживати, але змушений. Грім змінює спосіб життя, ставлення до рутини та життєвих цінностей.
Це і є його буття. Хто ж сказав, що воно прекрасне?
Естетика ж тут апокаліптична, похмура, але в той же час − це катарсис, очищення через страждання, надія на краще. Тепер ти тверезо дивишся на світ, максимально концентруєшся і розумієш, що все в твоїх руках.
Тож, хай віра ваша буде сильніша страху.
Приготуйтесь, бо гримить.»