В ЕСТОНІЇ ЗАПУСТИЛИ В ОБІГ МОНЕТУ, ПРИСВЯЧЕНУ УКРАЇНІ️

Перебуваючи за програмою Еразмус, у сестринській школі Estonian Academy of Arts, Таллін, О. Соболєв, ректор ХДАДМ, М. Токар, перший проректор з НПР, Ю. Корнейко, помічник ректора з міжнародно-освітніх питань, О. Благовестова, завідувач Аспірантури ХДАДМ, дізнались про масштабну подію.

Дар'я Тітова, перебуваючи на академічній мобільності в Естонській національній академії та є студенткою 2 курсу ОПП Графіка ХДАДМ, розробила дизайн монети 2€ присвяченій Україні.

Пишаємося нашою студенткою!
Бажаємо подальших досягнень!

"Банк Естонії запустив в обіг 2 мільйони монет номіналом 2 євро зі спеціальним дизайном, присвяченим Україні та свободі.

"Монета нагадує людям, що свобода є найвищою цінністю, і вона дається дуже дорогою ціною. Україна зараз веде війну ціною життів власного народу за спільні цінності європейського культурного простору, і ми маємо продовжувати підтримувати їх у цьому", – сказав голова Банку Естонії Мадіс Мюллер.

На монеті номіналом у 2 євро "Україна та свобода" є слова "Слава Україні" та зображено дівчину як символ ніжності, яка захищає птаха в руці, а також колос пшениці."

Текст в лапках, фото: УНІАН, Архів ХДАДМ.