«VIVAT ACACDEMIA! НАШІ ДИНАСТІЇ» - 2021

Міжнародна виставка-конкурс «Vivat Acacdemia! Наші династії» відбувається вже третій рік поспіль в стінах Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Це справжнє свято дитячих фантазій, мрій і досягнень! Цього року виставка звучить дуже символічно – як подарунок славетній Академії до 100- річного ювілею, та займає гідне місце в череді заходів, присвячених важливій даті.

«Vivat Acacdemia! Наші династії» – це простір, що дозволяє маленьким художникам відчути себе членами великої творчої родини, яка вже багато років росте і розвивається у стінах Харківської Державної академії дизайну і мистецтв. Долі її дорослих дітей-вихованців різні і непередбачувані: хтось мандрує світом, уславлюючи ім’я харківської художньої школи, інші ж продовжують справу батьків та поєднують власну творчість з вихованням молодого покоління художників. Завдяки ним академія є місцем формування багатьох мистецьких династій, таких як Єгорови, Соболєви, Ганоцькі (Фоменко), Чурсіни, Котляри, Бондаренки, Лаврікови (Богряшови), Мось (Мельнікови), Криворучко (Єрьоменко), Жернокльови (Шауліси), Токар (Пономарьови), Хоменко (Кривобок), Христенки, Корнєви, Рибалко, Будніки, Більдери, Оніщенки, Гудзієнки, Тесленко (Ціпко) та багато інших.

Тож формат заходу «Vivat, Academia» дозволяє дітям відчути себе часткою художнього життя Харкова, гарантом невпинного розвитку якого є Академія дизайну і мистецтв – хранителька традицій, що впевнено дивиться у майбутнє!