Відбувся ART TRAVEL WORKSHOPS DAYS - 2023

Хоча літо вже минуло, а ми продовжуємо тепло згадувати насичені дні серпня.

23-25 серпня у м. Б'єльсько-Б'яла (Польща) вiдбувся мiжнародний захiд, присвячений аудiовiзуальному мистецтву, освiтi та подорожам - ART TRAVEL WORKSHOPS DAYS - 2023.

Органiзаторами заходу виступили ART TRAVEL FESTIVAL (м. Харкiв, кураторка проєкту – зав. кафедрою АВМ ХДАДМ – Анна Курінна) спiльно з адмiнiстрацією міста Б'єльсько-Б'яла, а також митцями з Украïни, Польщi, Грузiï та Португалiï.

В рамках заходу глядачам були представленi практичнi майстер-класи та відео-покази, у програму яких також вiйшли кращі стрiчки украïнських майстрів.

Для багатьох харкiв'ян тревел-валiза стала "тривожною", а подорожi - символом свободи та "перезавантаження". Саме тому до програми заходів увійшли також мистецькі проєкти, створенi у Харковi пiд час вiйни.

В рамках заходу глядачам була представлена діяльність кафедри АВМ ХДАДМ. А на великому екранi глядачi побачили анiмацiйний ролик студентки кафедри АВМ ХДАДМ - Олександри Клименко, вiдеороботу "Адаптацiя" Наталії Шанюк та фотороботи Белли Логочової кафедри ВП ХДАДМ.

А у залi Центральноï галереï мiста - Willa Sixta (BWA) до сьогоднi проходить демонстрацiя робiт Мiжнародноï акцiï постерiв "Stand with Ukraine" (вдячнiсть за надання робiт Асоцiацiï дизайнерiв та графiкiв "4 блок" i особисто пану Олегу Векленко). Друковані праці Асоціації були подаровані адміністрації міста.

Ознайомитися з публiкацiями про захiд польських видань можна тут:
https://ms.bielsko-biala.pl/aktualnosci/1/miedzynarodowy-festiwal-w-bielsku-bialej
https://www.super-nowa.pl/kultura-cat/art-miedzynarodowy-festiwal-w-bielsku-bialej,14600