Вебінари з Web of Science

Бібліотека повідомляє, що у вересні будуть проходити безкоштовні вебінари з Web of Science. Для участі необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

Розклад вебінарів:

7 вересня 10:15

Тема:Інформація про гранти для наукової діяльності на ресурсах Clarivate

Тези: На вебінарі подивимося яку інформацію про грантову підтримку можемо отримати в Web of Science Core Collection та InCItes та ознайомимося з можливості платформи Pivot-RP. Pivot-RP база даних грантових можливостей як більше 20 років допомагає науковцям знаходити джерела фінансування. Спробуйте знайти нові можливості для ваших досліджень з понад 28 тисяч відкритих пропозицій сумарною вартістю більше118 млн. Ознайомтеся з більш ніш 3,5 млн вже отриманих грантів щоб вдосконалити вашу грантову заявку. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_KMmj-Yc5Q8m_pK3aH_SkIg

14 вересня 10:15

Тема:Як підібрати видання для публікації

Тези: Світ журналів: історія, види, метрики (імпакт фактор, Journal Citation Indicatior квартиль), показники. Коли, за що та скільки, потрібно або варто платити Рецензування та його види. Порівняти видання в Journal Citation Reports. Строки публікації. Правила оформлення публікацій. Публікаційний процес. Чого не варто робити. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_t-wkpyBMTvSDj92zdFaDiA

21 вересня

Тема:Авторські профілі науковця

Тези: Які авторські профілі існують? Їхня мета та завдання. Що може бути представлено, які показники розраховуються, який створити, наповнити та коригувати профілі науковця у Web of Science, Orcid, ResearchGate, Google scholar. Основні помилки яких припускаються автори. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_PvcIZPsIS-Cp3cFSKw1lhg

28 вересня

Тема:Інтеграція платформ Web of Science та ProQuest

Тези: Унікальний контент платформ Web of Science та ProQuest дозволяють бібліотекам та університетам виконувати амбітні завдання. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про останні інтеграції:

- Індекс цитування дисертацій ProQuest Dissertations & Theses Citation Index

- Інтеграція між Alma та InCites Benchmarking & Analytics

- Інтеграція між Alma та Journal Citation Reports

- Інтеграція між Primo / Summon та Journal Citation Reports

- Подальші плани

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MhIZjQjuSbqpNnOsuxpWvg

5 жовтня

Тема: Створення та корегування профіля науковця у Web of Science

Тези: На вебінарі обговоримо: Що таке профіль науковця у Web of Science Core Collection. Як створити, що може бути представлено, як підтвердити свої публікації, як часто оновлювати, для чого потрібний, з якими ресурсами може бути інтегрований. Які показники і метрики доступні, як їх можна використовувати для наукової діяльності. Як зробити пошук за автором та отримати всі результати. Чим відрізняються підтверджені профілі та автоматично створені колекції документів. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет

Час 10:15–11:15

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MaKxl64lRKWFZFlMa_OQtA">https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MhIZjQjuSbqpNnOsuxpWvg