ДИЗАЙН-ФОРУМ: 13.10.2015 - Хроніка дня

Хроніка попередніх днів Дизайн-Форуму

13.10.

З самого ранку на території подвір'я третього корпусу розпочалась бурхлива робота - до виконання свого конкурсного завдання взялись учасники стріт-арту "ART FEST". На його виконання вони мають ще кілька днів, але вже на цьому етапі стає очевидним, що врешті-решт ми матимемо чимало цікавих стріт-арт об'єктів!
В ХудпромLoft-ті продовжуються відкриті майстер-класи. Чимало охочих змогли вперше в житті спробувати себе в якості офортистів.


12.00. "Дизайн-освіта 2015" - справжнє випробовування для кореспондентів! Стільки цікавих подій водночас. До нас завітали хлопці зі студії "Printing the Future", що займаються 3D-прінтінгом: власноруч виготовляють 3D прінтери, друкують різноманітні вироби. Просто на наших очах за 15 хвилин з'явився значок з емблемою Академії! Нажаль 3D друк сьогодні не набув широкого поширення, хоча в усьому світі він розвивається шаленими темпами. Молоді дизайнери нашого ВУЗу щиро зацікавились цією технологією, тож, мабуть, незабаром зможемо очікувати на їх використання в студентських проектах.
12.00. Одночасно в приміщенні мистетцвознавчого центру "Академія" відбулось відкриття виставки арт-об'єктів, подробиці якої ви зможете дізнатись з репортажу.

Володимир Погорельчук, завідувач кафедри дизайну, презентував для ЗМІ роботи викладачів, студентів та випускників Академії, ілюструючи ними прагнення до міждисциплінароної взаємодії, синтезу різних сфер мистецтва.16.00. Офіційна церемонія відкриття. У своєму вітанні ректор Віктор Даниленко навів дуже надихаючу статистику - цього року до заходу долучились викладачі та студенти з понад 30 ВНЗ з усієї України! Також серед учасників є і міжнародні представники - наші колеги із Літви та Китаю. До слова також були запрошені гості із Київського національного університету будівництва і архітектури, Львівського національного лісотехнічного університету, Черкаського державного технологічного університету, Херсонського національного технічного університету та делегації з Китаю.17.00. Насичений день завершився творчою зустріччю в Харківському академічному художньому ліцеї. Усі гості змоглиознайомитись з методичними напрацюваннями викладачів ліцею та досягненнями його вихованців та поспілкуватись у неформальній атмосфері. Теплі слова про ліцей сказав перший проректор ХДАДМ Олександр Соболєв, який, як виявилось, сам є вихованцем першого випуску цього закладу, а також самі учні, що підготували декілька невеликих виступів.