БОНДАРЧУК
Іван Генадійович

Завідуючий кафедрою
інженерно-технічних
дисциплін, професор,
кандидат технічних
наук

ПОДІЇ ПРОФКОМУ

Всеукраїнська акція профспілок відбудеться 14 листопада 2017 року (.doc)

З 1 листопада студентські стипендії буде підвищено на 18 (.doc)

Зустріч керівників профспілок із Прем'єр-міністром України (.doc)

Студенти мають право на вільний доступ до гуртожитків (.doc)

«Успішні реформи в освіті – повне фінансування галузі»: Г. Труханов на зустрічі з Главою Уряду (.doc)

17 березня 2016 р. відбулася звітно-виборча конференція ППО ХДАДМ. В.В. Жердєв звітував за 5 років каденції на посту Голови первинної профспілкової організації. У зв'язку з необхідністю навчання у докторантурі В.В. Жердєв склав обов'язки голови і новим головою профспілкової організації ХДАДМ був одностайно обраний професор                  І.Г. Бондарчук.

За сприянням профкому були проведені семінари по сучасному дизайну для студентів та викладачів ХДАДМ на базі санаторію “Бермінводи”.14 жовтня 2015 р. за сприянням профкому у рамках Міжнародного форуму "Дизайн-освіта 2015" відбувся науковий семінар на базі дому-музею родини Кричевських у Опошні "Родина Кричевських у монументальному мистецтві та гончарстві України".

19 вересня за сприянням профкому відбулася учбова поїздка студенів факультету "Дизайн інтер'єру" до центру українського гончарства Опішню (керівник Бондаренко В.В.).
12 вересня студентський профактив провів спортивний похід для першокурсників із спортивними змаганнями, вікторинами, концертом авторської пісні та традиційним кулішем з тушонкою!
12-14 червня 2015 р. за сприянням профкому ХДАДМ у рамках проекту "Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників", який передбачає поглибленне зацікавлення та висвітлення творчою молоддю історичного минулого українського народу, відбулася поїздка викладачів та студентів ХДАДМ та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (м. Київ) для збирання підготовчого матеріалу до дипломних робіт.Профком висловлює подякую студентам, що взяли активну участь в роботі по благоустрою гуртожитку 19 травня 2015 року: Гончару Іллі (2 ДІ), Євгению Болжеларському (4 РСМЖ), Станіславу Курапову (4 ДІ),Андрію Кундалю (1 ДІ), Владиславу Савчуку (1 ДІ), Василю Мікулянцу (2 МЖ), Володимиру Щігалеву (5 МД), Віктору Андрієвському (2 ГД), Сергію Козлову (4 ДІ) та інш.

Особлива подяка Дмитрові Доценко, 2 СЖ, за организаційну роботу.

Також висловлюємо подяку працівникам АГЧ та гуртожитку!

Спільниким зусиллями ми зробимо нашу домівку краще!


16 травня 2015 р. профком організував ще одну екскурсію для викладачів та студентів садибами Харківщини. Керівник - доцент В.В. Шуліка.


6 травня 2015 року до річниці Великої Перемоги профком і студрада вшанували дітей війни та учасників бойових дій концертом та подарунками.

25 квітня 2015 року за сприянням профкому студенти та співробітники академіі відвідали старовинні садиби Харківщини: Старий Мерчик, Шарівку, Наталівку. Керівник - доцент В. В. Шуліка

У листопаді 2014 р. за кошти профбюджету було придбано новий тренажер "Титан" для спортивного залу академії.

19 вересня 2014 р., за сприянням профкому ХДАДМ, на міжнародному арт-фестівалі "Гоголь-фест" театр-студія академії "Публіцист" виступила з виставою "Мобі Дік" Г. Мелвілла. Художній керівник театру Г. Л. Оніщенко.

1 вересня 2014 р. за сприянням профактиву студенства ХДАДМ відбулося урочисте привітання першокурсників.