ДЕРЕВ’ЯНКО
Артем Юрійович

старший викладач
кафедри РСМЖ

В 2002 році захистив дипломну роботу спеціаліста на тему «Реставрація етюду С.І. Васильківського, та відшарування Ікони Вогняне сходження Іллі, та реставрування відкритого живопису першої чверті XIX ст.». Отримав Диплом з відзнакою, та був рекомендований до вступу до магістратури. Реставрація ікони «Вогняне сходження була відзначена почесним дипломом конкурсу дипломних робіт «Мистецтво молодих - 2002 р.».

В 2003 році Деревянко А.Ю. зробив наукову роботу на здобуття науково-кваліфікаційного рівня магістр «Твори С.І. Васильківського – як об’єкти реставраційної та експертної практики», отримав диплом з відзнакою.

З 2002 р. Працює викладачем Кафедри РСМЖ, є автором статей реставраційного, експертного та мистецтвознавчого спрямування. Працює над науковою роботою «Колекції робіт С.Васильківського в слобожанськім регіоні. Історія та побутування».

З 2004 року працює в приватному музеї «Feldman Family Museum» реставратором, завідуючим відділом обліку. Брав участь в формуванні виставкових проектів «Велике в малому», «Майстри та самураї», «Під сінню сакури», «Шагал та інші», «Народжені морем», «Окімоно вперше в Східній Європі» (Львів, 2010), «Шедеври світового мистецтва. Паризька школа» (Харків, 2010), «Окімоно: 100 років тріумфу» (Київ, 2010), «На зустріч країні Вранішнього Сонця» (Харків, 2011), «На сторожі волі. Холодна зброя до козацьких та козацьких часів» (Харків, 2014), та інші.