ДЕРЕВ’ЯНКО
Артем Юрійович

старший викладач
кафедри РСМЖ

В 2002 році захистив дипломну роботу спеціаліста на тему «Реставрація етюду С.І. Васильківського, та відшарування Ікони Вогняне сходження Іллі, та реставрування відкритого живопису першої чверті XIX ст.». Отримав Диплом з відзнакою, та був рекомендований до вступу до магістратури. Реставрація ікони «Вогняне сходження була відзначена почесним дипломом конкурсу дипломних робіт «Мистецтво молодих - 2002 р.».

В 2003 році Деревянко А.Ю. зробив наукову роботу на здобуття науково-кваліфікаційного рівня магістр «Твори С.І. Васильківського – як об’єкти реставраційної та експертної практики», отримав диплом з відзнакою.

З 2002 р. Працює викладачем Кафедри РСМЖ, є автором статей реставраційного, експертного та мистецтвознавчого спрямування. Працює над науковою роботою «Колекції робіт С.Васильківського в слобожанськім регіоні. Історія та побутування».

З 2004 року працює в приватному музеї «Feldman Family Museum» реставратором, завідуючим відділом обліку. Брав участь в формуванні виставкових проектів «Велике в малому», «Майстри та самураї», «Під сінню сакури», «Шагал та інші», «Народжені морем», «Окімоно вперше в Східній Європі» (Львів, 2010), «Шедеври світового мистецтва. Паризька школа» (Харків, 2010), «Окімоно: 100 років тріумфу» (Київ, 2010), «На зустріч країні Вранішнього Сонця» (Харків, 2011), «На сторожі волі. Холодна зброя до козацьких та козацьких часів» (Харків, 2014), та інші.

Член національної спілки художників України.