HUDPROMLOFT

Навчально-науковий центр, арт простір, підпорядкований кафедрі «Візуальних практик». Сучасний навчальний та виставковий простір, що створений синтезувати і висвітлювати різні напрямки актуального мистецтва.

На базі Hudpromloft проводяться студентські виставкові проекти, музичні та літературні мистецькі заходи, майстер класи у сфері сучасного та класичного мистецтва, міжнародні форуми, фестивалі та конференції. Серед них:

Mithogenes 2018
Проекція іншого
Виставка «22»
Mithogenes 2017
Komics «VIK»

Ми співпрацюємо з Харківськими галереями та галереями України і міжнародними партнерами з Польщі, Литви, Туреччини, Італії, Англії.






KHARKIV PHOTO FORUM

Дискусійна платформа щодо феномену Харківської школи фотографії. Протягом чотирьох днів, до обговорень та аналізу різноманітних тем та постатей, що асоціюються з поняттям ХШФ, долучаться дослідники та дослідниці з різних країн Європи, безпосередні учасники та свідки становлення школи. Завдяки цій події, ми прагнемо контекстуалізувати феномен Харківської школи, розширити уявлення про її визначення та кордони, оприявнити різність та схожість естетичних підходів її учасників, а також залучити широку аудиторію до вивчення практик харківської фотографії. У рамках форуму були представлені роботи викладачів та студентів кафедри. викладачі які взяли участь: ЗАЙЦЕВ Павло, ПАВЛОВА Тетяна, ЛОГАЧОВА Белла. Студенти кафедри які взяли участь у форумі та подали роботи на онлайн експозицію: Бердинських Дарина, Дарь'я Гриб, Аліна Костюк, Ганна Черкас.








"Party Book" 16 лютого 2019

Виставка студентських та викладацьких робіт, які були створені під враженням та впливом від поезії відомого харківського поета Сергія Жадана. На відкритті експозиції у всіх присутніх була можливість познайомитися з поетом, а також послухати уривки з книги «Месопотамія» у виконанні автора.







10 вересня 2021 року

На базі навчально-наукової лабораторії «Hudpromloft» Харківської державної академії дизайну і мистецтв за підтримки завідувачки кафедри Візуальних практик Татьяни Павлової та декана факультету Аудіовізуальне мистецтво та заочне навчання Сергія Надобко відбулась відкрита лекція польського візуального художника, антрополога культури та історика, фотографа, лауреата численних міжнародних премій та грантів, автора низки книг Tomek Szerszeń на тему: «Марек П'ясецький: фоточуття». У лекції Tomek Szerszeń розповів про видатного польського фотографа Марека П'ясецького і про створення авторського проєкту на основі роботи з його фотоархівом, а також представив низку концептуальних аспектів у сфері фотомистецтва.