Конференція трудового колективу ХДАДМ

31 березня 2023 року відбулася Конференція трудового колективу ХДАДМ.

Конференцію проводили: Олександр СОБОЛЄВ, ректор ХДАДМ, Іван БОНДАРЧУК, голова профспілки ХДАДМ; були присутні 99 студентів та викладачів.

Головним питанням постала спроможність академії виплачувати заробітну платню викладачам та стипендію студентам.

Пропозиція вирішення ситуації – виплата повних стипендій студентам шляхом економії виплати заробітної платні викладачам – була винесена на голосування та одностайно погоджена.

Війна триває, але ми маємо вірити та сподіватися на краще, тож були розглянуті перспективи навчального процесу в офлайн-форматі та початку підготовчого етапу для цього – від моральної підготовки учасників освітнього процесу до надійної організації безпеки навчання.

Катерина ГРІЦЕВА та Анна ТИМЧЕНКО, представниці студентського самоврядування ХДАДМ, порушили нагальні питання щодо безпеки навчання, запровадження демократичного алгоритму визначення форми навчання, роз'яснення ситуації щодо студентських речей в гуртожитку.

Було ухвалено рішення про проведення додаткової зустрічі студентського активу з адміністрацією Академії.

Також Олександр СОБОЛЄВ озвучив рішення Харківської військової адміністрації надати Академії потужний генератор, що буде забезпечувати енергетичні потреби корпусу №2.

CЛАВА УКРАЇНІ!
VIVAT AСADEMIA!