Запрошуємо на відкриту зустріч з Моріцом Еллеріхом (Moritz Ellerich) учасником мистецького колективу «RaumZeitPiraten» художником та перформаністом, Дюссельдорф, Німеччина.

Зустріч запланована на 14 березня 2023 року о 12:00 (київський) в онлайн форматі. Посилання на зустріч буде надано додатково. Слідкуйте за оголошеннями.

Спілкування відбуватиметься англійською мовою за підтримки модератора Анни Мельникової, викладачки кафедри «Візуальні практики». Допомога в перекладі можлива але вся лекція перекладатися не буде.

Під час зустрічі художник розповість про свій шлях становлення та детально про розробку концепцій і реалізацію деяких свої проєктів.
Будуть обговорені участь різних медіа в одному проєкті, розвиток концепцій, співпраця з галереями.
Наприкінці зустрічі кожен буде мати змогу задати питання.

Моріц Еллеріх (Moritz Ellerich)
народився в Хані в 1982, зараз живе і працює в Дюссельдорфі, Німеччина.

2004 - 2010 вивчав комунікаційний дизайн в Університеті прикладних наук Дюссельдорфа.

З 2007 входить до мистецького колективу «RaumZeitPiraten» з того часу виступає на міжнародній арені як художник з виставками та перформансами.

RaumZeitPiraten (Тобіас Даемген, Ян Елен, Моріц Еллеріх) — це колектив художників, що змінюють простір і час. З 2007 року вони створюють перформативні інсталяції, орієнтовані на певні місця, як ефемерні моделі недосконалих протисвітів mensch-maschine, які ставлять під сумнів прораховану реальність, наукову точність і неорганічну, машинно-доміновану поведінку, працюють з оптико-акустичними інструментами, створеними на замовлення, які вони неправильно використовують і реміксують стародавні та сучасні аудіовізуальні технології для неоднорідних, органічно імпровізованих світлових і звукових архітектур.

Діяльність гурту спрямована на ігрові, експериментальні зв’язки звуку, зображення, об’єкта, простору та часу в альтернативно-саморозгортаючому-мультимедійному-перформансі-об’ємному космічному кораблі-лабораторії − подорожувати десь між наукою та фантастикою.

Посилання на електронні ресурси колективу:
http://www.raumzeitpiraten.com/
https://makroscope.eu/

#хдадм_активний #сучасне_мистецтво #візуальне_мистецтво #перформанс
#RaumZeitPiraten #хдадм #творча_зустріч