Круглий стіл «Промисловий дизайн в Україні: освітні перспективи» у галереї ЛНАМ.

22 березня у галереї ЛНАМ відбувся Круглий стіл «Промисловий дизайн в Україні: освітні перспективи».

У дискусії взяли участь: ректор ЛНАМ Василь Косів, професор ХДАДМ, член-кореспондент НАМУ Володимир Лесняк, професор ХДАДМ, голова Харківської організації спілки дизайнерів України Володимир Погорельчук, перший проректор ЛНАМ Петро Нагірний, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка» Ігор Юрченко, викладач відділу предметного дизайну КЗ ЛОР Львівський фаховий коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім.І. Труша та ІА НУ «Львівська політехніка» Дем’ян Войтович, професори ЛНАМ Орест Голубець, Віктор Москалюк.

Захід відбувся в рамках експозиції Промисловий дизайн. Виставка робіт студентів Технічного університету у Брно (Чехія), яка триває у галереї ЛНАМ до кінця березня. Проєкт має на меті привернути увагу до напрямку промислового дизайну та впровадження якісної підготовки фахівців в цій сфері в Україні.

Організатори: Львівська національна академія мистецтв, Харківська державна академія дизайну і мистецтв - ХДАДМ, Технічний університет в Брно (Чехія) Vysoké učení technické v Brně, Odbor průmyslového designu.

Дякуємо усім гостям та учасникам дискусії! Наступна зустріч відбудеться через тиждень. Деталі згодом…

Текст, фото Галерея ЛНАМ