Відбувся День відкритих дверей на факультеті «Аудіовізуальне мистецтво та заочне навчання»

20 травня 2023 року у ХДАДМ на факультеті «Аудіовізуальне мистецтво та заочне навчання» відбувся захоплюючий День відкритих дверей у форматі онлайн.

Із вступним словом до абітурієнтів звернувся декан факультету Сергій НАДОБКО, а гаранти освітніх програм провели окремі презентації для кожної освітньої програми на які здійснюється набір на навчання. Розповіли про високі досягнення й роботи студентів факультету, які навчаються на освітніх програмах "Фотомистецтво та візуальні практики" , "Реклама та відео-арт", "Продюсування та арткураторство", "Івент-режисура" - за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти "Аудіовізуальне мистецтво" - за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Представниця Приймальної комісії Людмила ЛИТВИНЮК надала вичерпну інформацію про порядок вступу у 2023 році та відповідала на питання майбутніх студентів.

Ця подія стала чудовою нагодою для потенційних абітурієнтів та їх батьків отримати більше інформації про освітні програми факультету, поспілкуватись з деканом, викладачами та представниками приймальної комісії, а також задати свої запитання щодо вступу.

Окрім того, онлайн-зустріч надала можливість учасникам краще зрозуміти, що вони можуть отримати на кожній програмі та які можливості відкриваються для майбутніх студентів, а також відчути престижність навчання у ХДАДМ.

Чекаємо наших абітурієнтів у статусі студентів та бажаємо успіхів на творчих конкурсах.

Вся інформація про вступ:

ОПП Реклама та відеоарт за покликанням: https://t.me/+8dYfAccUwhtiNzYy

ОПП «Фотомистецтво та візуальні практики» за посиланням:https://t.me/+tuURVNG1PyRlMDky

ОПП «Івент режисура» за посиланням:https://t.me/+ey7GnLyrPJZlMTVi

ОПП «Продюсування та арт-кураторство» за посиланням:https://t.me/+5odSgsyrqTY0NTli