Грант від La Bibliotheca Hertzian, з Олександрою Осадчою

Звернення Олександри ОСАДЧОЇ, кандидата мистецтвознавства, ст. викладача кафедри Теорії і історії мистецтв ХДАДМ:

«Дорогі колеги, вітаю!
Я до вас з такими новинами: бібліотека La Bibliotheca Hertzian, де я наразі на стипендії, разом з Фондом Гетті (Лос-Анджелес) вирішила зробити ось такий грант допомоги українським історикам мистецтва, які ЗАЛИШИЛИСЬ в Україні після 24 лютого.
Це одноразова стипендія в 5000 євро.
Умови отримання:
− ступінь кандидата наук вже хоча б 5-7 років або релевантний досвід в музейній роботі

Подача на грант досить проста:
реєструєтеся за посиланням і туди відправляється Ваше резюме, списки публікацій + лист з коротким описом Вашої теми дослідження (не важливо — чи Ви над нею працюєте, чи тільки плануєте).
Якщо потрібна допомога з перекладом — звертайтеся — ступінь володіння англійською не є вимогою номер один.
Подача до 5 лютого. Потім йде процес відбору і десь 15 відібраних фахівців на початку березня матимуть зробити коротку презентацію тієї теми, яку вони описували в заявці − все онлайн, тож презентацію треба буде записати заздалегідь (технічно підкажемо, як зробити). Якщо нема можливості зачитати текст на презентації англійською, то до відео можна додати субтитри. Власне, після цього стипендіати і отримують свої винагороди.

Раджу не втрачати таку можливість − це той випадок, коли нам вдалося донести організаторам, що потрібно не просто вимагати від українських дослідників якогось супер-продукту, а створити можливість продовження своєї діяльності в Україні, трохи полегшивши життя.»