Виступи аспірантів ХДАДМ на «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни»

18 травня 2023 року відбувся науково-популярний захід "Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни", який традиційно організовується Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Виступи молодих вчених тривали більше п’яти годин що свідчить про неабиякий науковий потенціал та зацікавленість у дослідженнях серед молодих науковців України.

Впевнені, динамічні виступи учасників охоплювали широке коло тем від технологічних: впровадження 5G та потенціалу 6G в Україні, зусиль Європейського Банку з надання економічної допомоги Україні, інновацій в аграрному секторі, гідробіологічного моніторингу екологічного стану водойм-охолоджувачів Запорізької атомної електростанції до більш дотичних нам з української культури й мистецтва: збереження культурної спадщини в Україні в умовах війни.

Цьогорічна "Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни" виявився майданчиком для стартапів. Було представлено результати не тільки теоретичних а й практичних досліджень, які актуальні в умовах війни та невизначеності.

Харківську державну академію дизайну і мистецтв представляли Ганна Іванова, аспірантка ХДАДМ з доповіддю: "Тенденції в дизайні сучасного екологічного пакування" та Катерина КОНЮШЕНКО, аспірантка ХДАДМ з доповіддю: «Сліпа зона: дослідження іконопису на історичних теренах війська Запорізького».

Результатом досліджень Ганни Іванової та Катерини Конюшенко стали сертифікати.

Захід відбувався онлайн. Запис трансляції можна переглянути на Youtube-сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України:
https://m.youtube.com/watch?v=Y4swoXYxJRQ
і за посиланням на Facebook:
https://www.facebook.com/youngscientists.ua/videos/1229225344370397/