МИСТЕЦТВО МОЛОДИХ 2019:
ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ

15 листопада 2019 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв відбулося урочисте закриття творчо-мистецької акції «Мистецтво молодих»-2019.

Ректор Харківської державної академії дизайну і мистецтв Віктор Якович Даниленко провів історичний екскурс до витоків події.

Голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов нагадав, що такі заходи - з поєднанням традицій та новацій - духовно збагачують всіх причетних.

З вітальним словом до учасників акції звернулася голова громадської спілки «Харківський університетський консорціум» Людмила Олександрівна Бєлова, вона підкреслила значущість події та невипадковість проведення такого заходу саме на базі ХДАДМ, як на провідніому векторі Схід-Захід.

Віце-президент Національної академії мистецтв України Віктор Дмитрович Сидоренко подякував ректорам усіх Академій та згадав, як добре починався цей проект 21 рік тому і як успішно він продовжує існувати.

Ректорка Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука Оксана Вікторівна Полтавець-Гуйда зазначила корисність такої справи, адже існування конкуренції між Академіями – колосальна можливість для творчого розвитку, і запросила наступну творчу акцію «Мистецтво молодих» до Київської академії.

Нарешті, настав урочистий момент оголошення переможців. У цьому році Національна академія мистецтв України вручила одну золоту медаль, дві срібних, 16 Почесних дипломів в одинадцяти номінаціях.

Не залишились без нагород і делегації Академій. Кожна отримала нагороду від агенції «Золота фортуна»: «Кришталевий ріг достатку» символізує слобожанську гостинність і подяку за участь у заході.

У межах творчо-мистецької акції «Мистецтво молодих»-2019 проходила міжнародна науково-практична конференція за темою:«Постать митця у векторі сучасних художніх трансформацій: український вимір»

Цьогорічна творчо-мистецька акція «Мистецтво молодих» відзначилася відкриттям у Харківській державній академії дизайну і мистецтв виставки викладачів кафедр живопису, рисунка, графіки.

Колективом Харківської академії дизайну і мистецтв було підготовлено друкований каталог робіт, що брали участь в конкурсній програмі.

Акція залишила учасникам гарний настрій, творчий підйом, незабутні враження, приводи для роздумів та наснагу для подальшого розвитку.
Фотозвіт: Антон Сурков, Олександр Сурков.