БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА/АУКЦІОН В МІЛАНІ/ФЛОРЕНЦІЇ

Шановні Художники!

Ми – глобальна студентська організація українців створена для підтримки студентів українців, які навчаються за кордоном та поширення української культури в маси.

Запрошуємо Вас взяти участь у благодійній виставці-аукціоні зі збору коштів на гуманітарну допомогу дітям переселенцям постраждалим від війни та подати свою роботу, яка буде максимально прославляти українську культуру з вірою у майбутнє. Виставка-аукціон буде організована у співпраці з фондами, поціновувачами мистецтва та при залучені арт-центрів й відбудеться в кінці квітня у Мілані/Флоренції, збір буде проводитись на рахунок Благодійного Фонду «Онуки».

Віримо, що ваш мистецький внесок у цю виставку допоможе не лише зібрати кошти на благе діло, а й популяризувати українське мистецтво на міжнародному рівні. Ваші роботи будуть продемонстровані широкому колу любителів мистецтва з усього світу, що дозволить знайти нових поціновувачів Вашої творчості серед інших митців, меценатів та колекціонерів.

Ми прагнемо забезпечити належне визнання митців-учасників за внесок робіт. Виставку супроводжуватиме офіційний каталог, у якому будуть представлені роботи всіх художників-учасників. Крім того, учасники будуть відзначені в рекламних матеріалах пов’язаних з виставкою включаючи статті, соціальні мережі та телебачення.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь в події, будь ласка, напишіть нам на адресу as.ukrainianstudents@unibocconi.it до 24.03.2023, надавши:
1. Ваше ім'я та прізвище;
2. Рік народження та місто;
3. Номер мобільного телефону;
4. Адресу електронної пошти;
5. Назва роботи, рік створення, матеріал, техніка, розміри роботи у сантиметрах (висота х довжина х ширина);
6. Короткий опис роботи українською;
7. Фото роботи;
USU: https://linktr.ee/ukrainian_students_union
UA@B: https://linktr.ee/ua_atb

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном +380960012340 або за імейлами: as.ukrainianstudents@unibocconi.it або osimchuk7@gmail.com

Люб’язно просимо Вас поширити цю інформацію серед мистецької спільноти, і повідомити інших художників про можливість взяти участь у благодійній виставці- аукціоні.

З повагою,
Олександр Сімчук
(Президент Асоціації Українців в Італії)