Запрошуємо на День відкритих дверей факультету АВМ

Хочете дізнатися більше про факультет "Аудіовізуальне мистецтво та заочне навчання"?

Запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться у онлайн-форматі 20 травня о 12:00 за посиланням: http://meet.google.com/cmp-nrua-ksh

Під час заходу ви матимете можливість детальніше ознайомитися з нашим факультетом, дізнаєтесь про досягнення та успіхи наших студентів та випускників, познайомитесь з викладачами наших освітніх програм та оглянете навчальні лабораторії, аудиторії та виставковий простір, які є доступними для наших студентів для реалізації їх творчих проєктів та професійного зростання.

Наш факультет пропонує 4 освітні програми в різних напрямках сучасної аудіовізуальної індустрії на бакалаврському рівні:
- Фотомистецтво та візуальні практики
- Реклама та відеоарт
- Продюсування та арт-кураторство
- Івентрежисура

Окрім того, на факультеті існує освітня програма аудіовізуального мистецтва на магістерському рівні, а також аспірантура.

На онлайн зустрічі ви матимете можливість задати питання щодо навчального процесу, специфіки освітніх програм та професійних перспектив в кожній з галузей. Також на заході будуть присутні представники Приймальної комісії, які дадуть відповіді на питання щодо особливостей вступу та необхідних документів для вступу.

Ми запрошуємо всіх️, хто мріє про творчу професію в сфері аудіовізуальног мистецтва та хто зацікавлений у наших освітніх програмах, долучитися до нашого Дня відкритих дверей.

Не пропустіть чудову нагоду дізнатися більше про наш факультет та його можливості, а також стати частиною нашої факультетської сім'ї.