«320 ДНІВ»: ВИСТАВКА РОБІТ ВЛАДИСЛАВА І МАРІЇ ХРИСТЕНКІВ

Мистецький центр HudpromArt презентує спільний проект творчого тандему Владислава і Марії ХРИСТЕНКІВ – відомих представників старшої і молодої генерації харківської графічної школи.

Рішення залишитися в Харкові було прийнято родиною в перші дні війни. За словами Владислава ХРИСТЕНКА: «Вдома багато роботи…!» – активна волонтерська діяльність і, звичайно, творчість. Твори, що увійшли до експозиції «320 днів», об’єднує одне: вони створені під час війни. Це художня рефлексія митців безпосередньо на події нашого сьогодення.

З 6 січня 2023 року в Галереї ХДАДМ триває виставка графічних робіт та інсталяцій Владислава і Марії ХРИСТЕНКІВ.

Виставку відкривав проректор з науково-дослідницької роботи Владислав КУТАТЕЛАДЗЕ, який передав привітання від ректора ХДАДМ Олександра СОБОЛЄВА та першої проректорки з науково-педагогічної роботи ХДАДМ Марини ТОКАР.

Владислав КУТАТЕЛАДЗЕ наголосив на високій професійній майстерності та на необхідності донести до глядача «мистецтво війни».

На відкритті виставки були присутні чимало студентів ХДАДМ, а також вільні художники Олександр СМОРОДІН, Геннадій МИРОНЕНКО. Згадували про особливу атмосферу за часів навчання та про спільну волонтерську діяльність і проведення майстер-класів.

Зарошуємо: Галерея ХДАДМ, 3 -й корпус,1 пов., вул. Мистецтв, 11, м. Харків

Текст: Наталья ПОСТЕЛЬГА, методист Мистецького центру HudpromArt

Фото: Федір ЦЕЛУЙКО, старший викладач кафедри «Графічний дизайн»