4 квітня 2023 року відбулося відкриття виставки
ТВОРЧІХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙН,
яку присвятили вшануванню пам’яті Ігоря Остапенка

Олександр Соболєв, ректор ХДАДМ, зворушив присутніх промовою пам'яті Ігоря Остапенка та попросив вшанувати видатного митця хвилиною мовчання.

Також ректор ХДАДМ привітав присутніх та учасників з нагоди виставки й підкреслив різноплановість творчих уподобань дизайнерів.

На відкритті були присутні всі перші особи адміністрації ХДАДМ − Марина Токар, перший проректор з науково-педагогічної роботи та Владислав Кутателадзе, проректор з науко-дослідницької роботи привітали присутніх, подякували учасникам за докладені зусилля та наголосили на особливості харківської вищої дизайнерської школи – її художності.

Надія Сбітнєва, декан факультету «Дизайн» подякувала всім, хто брав участь у підготовці та монтажі експозиції, зокрема Владиславу Христенку і Євгену Копилову, та запропонувала присвятити виставку пам'яті Ігоря Остапенка, доцента кафедри «Дизайн».

Ірина Бондаренко, декан факультету «Дизайн середовища» зробила наголос на гарній експозиції та запросила та запросила всіх продовжити виставкову програму на відкритті виставки робіт студентів ОПП «Дизайн одягу (взуття)» «Український вимір дизайну костюму» у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва».

Нагадаємо, що експозиція створена з плакатів О.Векленка, Н.Величко, Т.Іваненко, А.Макарової, І.Оленіної, Ф.Целуйка – викладачів кафедри графічного дизайну, які популяризують українське графічне мистецтво у світі. Творчих робіт викладачів кафедри дизайну О.Бойчука, Б.Бондаренка, А.Дьяконова, О.Задиранчук, Є.Копилова, В.Погорельчука, М.Хоменко, О.Філя, що представлені у вигляді друкованих модульних аркушів.

Живописних творів і арт-об’єктів викладачів кафедри мультимедійного дизайну Н.Мироненко, А.Радомської, І.Педан, а також живописних й графічних робіт викладачів кафедри графічного дизайну О.Жолудя, В.Старченка, В.Христенка, І.Фурсова.