5 січня 2022 року відбулася зустріч трудового колективу ХДАДМ.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих заради нашої Свободи.

Олександр СОБОЛЄВ, ректор ХДАДМ, згадав про заплановані на 2022 рік заходи з модернізації навчальних корпусів, підвищення енергоефективності та пожежобезпечності будівель академії, для чого були подані всі необхідні документи, плани про відзначання 60-річного ювілею Харківської вищої школи дизайну саме в Харкові. Але через російське вторгнення 24 лютого 2022 року заплановані заходи довелося відкладати, скасовувати, переносити. Натомість колектив академії мав евакуйовувати студентів, отримувати сертифікати на укриття, консервувати навчальні корпуси та гуртожиток.

Олександр СОБОЛЄВ звернув увагу на такі позитивні моменти минулого року:
- швидке налагодження комунікації між усіма учасниками академічних процесів, встановлення контактів із кожним студентом у березні 2022 року;
- приєднання до Європейської ліги інститутів мистецтв ELIA.
- вдалий набір студентів на нову ОПП «Івент-режисура»;
- досвід співпраці з благодійними й громадськими організаціями, які суттєво й активно допомагали та продовжують допомагати. Створено спеціальний фонд, якому всі охочі можуть допомогти за декількома програмами: допомога співробітникам, студентам/ кошти на ремонт самої академії та гуртожитку. Реквізити благодійного фонду для допомоги будуть незабаром опубліковані.
- успішна інтеграція в міжнародний простір із численними навчальними і мистецькими проєктами, акціями, лекціями та зустрічами: сьогодні ХДАДМ має 22 угоди про співпрацю із закордонними ЗВО, 42 наших студенти навчаються за програмою міжнародної мобільності, ми вперше взяли участь у програмі Erasmus+, отримали цікавий досвід онлайн-захисту дипломної роботи з Туреччини (Кафедра Монументального живопису);

Отже, потенціалу ХДАДМ вистачає для впевненої присутності у міжнародному освітньому та мистецькому просторі. Однак колективу академії ще доведеться докласти певних зусиль для опанування англійської мови для більш впевненого і вільного спілкування.

Олександр СОБОЛЄВ відзначив складність дистанційної вступної кампанії. Водночас, він зауважив, що потік студентів не зменшився попри складнощі та воєнні події.

Ректор наголосив, що нас попереду багато роботи, закликав бути згуртованими та вірити ЗСУ!

Аудиторія одностайно проголосувала за прийняття звіту ректора.

Друге питання порядку денного: виконання умов колективного договору.

Іван Бондарчук, голова профспілкової організації та доповідач із цього питання, зазначив, що адміністрація ХДАДМ на чолі з ректором ухвалила та ухвалює велику кількість важливих рішень щодо безпеки та охорони праці співпрацівників, що працюють безпосередньо в приміщенні академії , щодо заходів збереження будівель та майна Академії, забезпечення мінімізації енергетичних витрат тощо.

Іван Геннадійович зазначив, що умови колективного договору виконуються, затримки з/п не відбувається, оплачуються відпустки та нараховуються профспілкові фінансові виплати, докладаються зусилля до преміювання активних співробітників академії.

Профспілка перерахувала 20 тисяч грн. у фонд тероборони Харкова.

Таким чином Іван Бондарчук відзвітував, що умов колективного договору у 2022 році в межах соціального партнерства між адміністрацією та трудовим колективом ХДАДМ виконуються. Остаточні підсумки будуть підбиті у березні.

Аудиторія одностайно проголосувала на підтримку твердження, що умови колективного договору виконуються.

Доповідач із третього пункту порядку денного Геннадій ШТАН, вчений секретар ХДАДМ, озвучив зміни щодо складу Вченої ради ХДАДМ, та Вчених рад факультетів.

Склад конференції проголосував за запропоновані зміни.

Разом переможемо!

Слава Україні!

Віримо в ЗСУ!