СЕРІЯ ФУТБОЛОК «ДІМ» ВІД ОЛЕКСАНДРИ ШМАТКО, ВИПУСКНИЦІ ОПП «ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН», 2022 РОКУ, ПРИСВЯЧЕНА «ІНДУСТРІАЛТНІЙ СПАДЩИНІ СХДУ УКРАЇНИ»

Вітаємо Олександру ШМАТКО, випускницю 2022 року ОПП «Графічний дизайн» з релізом серії «Дім», що присвячена «індустріальній спадщині сходу України» − колекція футболок з назвами українських заводів та короткими довідками про них, а також принтами, присвяченими Василю Стусу, який виріс у Донецьку.

На футболках надруковано серію із дев’яти плакатів, які створювались для захисту магістерського диплома 2022 року у ХДАДМ.

Серед принтів — зруйновані, знищені та ліквідовані в різні роки заводи та підприємства, такі як «Азот Сєверодонецьк», Слов’янський Керамічний Комбінат, «Автоскло» та «Краситель».

Керівник дипломного проєкту: Людмила ЛИТВИНЮК, доцентка кафедри "Графічний дизайн" ХДАДМ. 50% виручених коштів Саша перераховуватиме на підтримку ЗСУ та волонтерських ініціатив.

Повний текст: «DFT Magazine» − журнал про індустрії та бренди, культуру та стиль життя, нові імена та головних героїв сучасності
https://donttakefake.com/dyzajnerka-studiyi-crevv-vypustyla-seriyu-futbolok-dim-yiyi-prysvyatyly-shodu-ukrayiny/